23 Листопада, 2022 р., 12:27
Шляхом подання документів до контролюючого органу:
23 Листопада, 2022 р., 12:21
Через повномасштабну російську агресію мільйони українців стали біженцями. 90% з них – жінки та діти. Будь-хто з них може опинитися під загрозою торгівлі людьми, потрапити до сексуального чи трудового рабства.
19 Листопада, 2022 р., 13:48
У зв’язку з воєнними діями на території України питання протидії торгівлі людьми залишається актуальним, адже військові дії спричинили масові переміщення населення, що своєю чергою є умовами, які можуть призвести до збільшення рівня торгівлі людьми через особливо уразливий стан осіб, вимушених покидати свої домівки. Окрім цього, через широкомасштабне вторгнення російської федерації в Україну українські сім’ї зіштовхнулись з жорстокістю з боку агресора:
19 Листопада, 2022 р., 13:43
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
19 Листопада, 2022 р., 13:40
«Вистояли Майдан – переможемо у війні!», − саме цим гаслом відзначатиме День Гідності та Свободи в 2022 році Національний музей Революції Гідності. Інформаційно-методичні матеріали «День Гідності та Свободи» дивіться ТУТ
18 Листопада, 2022 р., 11:52
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
16 Листопада, 2022 р., 11:14
Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому  близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.
16 Листопада, 2022 р., 11:11
З метою надання інформації до Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області (ДСНС України) щодо пошкоджених домогосподарств на території громади внаслідок виникнення пожежі, Малоданилівська селищна рада звертається з проханням до власників будинків які раніше не повідомляли про  подію, що сталася до ДСНС чи селищної ради, повідомляти  за номером:( тел. 0686330414 з 8.00-15.00 години, Інна Володимирівна )
09 Листопада, 2022 р., 15:29
Публікуємо роз’яснення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану