ВІТАЛЬНЕ СЛОВО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Гололобов Олександр Олександрович

Дорогі земляки!

Малоданилівська селищна об’єднана територіальна громада – перша об’єднана громада колишнього Дергачівського району Харківської області, яка була створена 12 липня 2017 року шляхом прийняття рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Малоданилівською селищною та Черкасько-Лозівською сільською радами в рамках децентралізації влади. Відповідно до рішень адміністративним центром громади визначено смт Мала Данилівка, правонаступником стала Малоданилівська селищна рада. До складу об’єднаної територіальної громади увійшло 7 населених пунктів.

Для здобуття максимально ефективних результатів розвитку громади відділом економічного розвитку і інвестицій селищної ради, враховуючи до уваги побажання кожного її жителя, та за підтримки Харківського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», 7 лютого 2019 року була затверджена Стратегія розвитку Малоданилівської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року.

Стратегія розвитку громади – це об’ємне довгострокове планування, що містить комплекс цілей її розвитку та окреслює напрямки і пріоритети діяльності, а також алокацію фінансових засобів, які необхідні для досягнення визначених цілей у певній часовій перспективі. Стратегія повною мірою спрямована на позитивні зміни у соціальній та економічній сферах, покращення якості життя кожного мешканця громади, розвиток інфраструктури території громади та зміцнення бізнес середовища, освітнє та культурне зростання, залучення інвесторів, туристів. Основоположним принципом, фундаментом для написання Стратегії є принцип залучення громадськості у даний процес. Стратегія була розроблена з урахуванням Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року.

Мешканцями громади було підготовлено 54 ідей (проектів), із яких до плану реалізації Стратегії увійшло 33 проектних ідеї, які лягли в основу стратегії розвитку громади і заплановані до реалізації на період до 2025 року. Стратегією закладено якісний фундамент для розвитку нашої громади та підвищення добробуту її жителів.

Отже, перед нами – великі плани, майбутнє та важливі завдання. Хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що об’єднавши зусилля всіх і кожного ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо нових успіхів. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України!

Селищний голова Олександр Гололобов