Реєстрація шлюбу в Малоданилівській селищній раді

В Малоданилівській селищній раді здійснюється реєстрації  шлюбів   громадян  селища Мала Данилівка, а також з інших міст та сіл, селищ території України.

Селищна рада пропонує два види реєстрації   шлюбу: в урочистій обстановці, та не в урочистій обстановці.

Оплата самої церемонії, при проведенні в урочистій обстановці – 300 грн.00 коп.  та в не в урочистій обстановці – 70 грн. 00 коп.

Церемонія одруження  при проведенні в урочистій обстановці здійснюється в сучасно облаштованому залі, церемонію проводить секретар  Малоданилівської селищної ради Михайловська Дар'я Сергіївна.

Для подачі заяви для  реєстрацію шлюбу  до Малоданилівської селищної ради  необхідно при  собі мати: оригінали паспортів, ідентифікаційний код, якщо вже були в шлюбі, необхідно представити документи про розірвання попереднього шлюбу або свідоцтво про смерть колишнього чоловіка (дружини).  Якщо ще не досягли шлюбного віку (18 років) потрібно постанова суду про те, що вам можна вступати в шлюб.

В день подачі  заяви на реєстрацію шлюбу необхідно сплатити  державне  мито – 0,85 коп. у  любому відділенні банку України, обов’язкова оплата державі. Реквізити  для оплати державного мита,  отримуєте в приймальні Малоданилівської селищної ради при подачі заяви на реєстрацію шлюбу. Церемонія одруження проходить рівно через місяць та один день, після подачі  заяви  подружжям.

У разі вагітності нареченої і наявності (обов”язково) довідки про це, реєстрація  проводиться раніше одного місяця.

Заяви про розірвання шлюбу в Малоданилівській селищній раді не приймаються. Законом передбачено судовий та позасудовий порядок розірвання шлюбу.

Додаткова інформація за тел. (05763) 57-457.