17 Лютого, 2023 р., 13:26
Чи повинні суб'єкти господарювання, які змінюють види діяльності, подавати повідомлення за формами № 1-ОПП або № 5-ОПП про внесення змін до облікових даних?
17 Лютого, 2023 р., 13:25
Сплачуємо податки - наближаємо Перемогу!
15 Лютого, 2023 р., 09:50
Минають дні, ідуть роки.
14 Лютого, 2023 р., 12:07
Поліцейських  офіцерів Малоданилівської територіальної  громади
08 Лютого, 2023 р., 13:33
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що пунктом 177.14 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – Кодекс)  фізичні особи – підприємці – власники, орендарі, користувачі на інших умовах (в тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, які здійснюють виробництво власної сільськогосподарської продукції, а також голови сімейних фермерських господарств, у тому числі щодо земельних ділянок, що належать членам такого сімейного фермерського господарства та використовуються таким сімейним фермерським господарством, зобов’язані подавати у складі річної податкової декларації додаток з розрахунком загального мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ).
08 Лютого, 2023 р., 13:16
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що 9 лютого останній день подання:
08 Лютого, 2023 р., 13:11
Головне управління ДПС у Харківській області проводить конкурс з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2023 рік.
03 Лютого, 2023 р., 14:54
Електронний кабінет особи з інвалідністю – зручний сервіс, який дає можливість оперативно онлайн подавати пакет документів для безоплатного отримання допоміжних засобів реабілітації (технічних та інших засобів реабілітації).
03 Лютого, 2023 р., 14:52
Спеціалісти «Харківобленерго» опублікували графік погодинних відключень електропостачання в регіоні на період з 6 січня по 12 лютого.