24 Липня, 2023 р., 17:10
Харківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу домашніх тварин фахівцями Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини протягом наступного тижня в період  з 24 липня по 28 липня 2023 року буде проводитися подвірний обхід мешканців приватного сектора з метою проведення  профілактичних щеплень собак та котів проти сказу, а саме:
18 Липня, 2023 р., 21:27
З метою забезпечення інформаційної підтримки, в управлінні соціального захисту населення при Харківській райдержадміністрації на період воєнного стану створено Консультативний центр для військовослужбовців, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.
18 Липня, 2023 р., 21:21
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пункту 7 розділу III Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 (зі змінами, далі – Порядок № 547), реєстрація видачі коштів у разі повернення товару (відмови від послуги, прийняття цінностей під заставу, виплати виграшів у державні лотереї та в інших випадках) або скасування помилково проведеної через реєстратор розрахункових операцій суми розрахунку здійснюється шляхом реєстрації від’ємної суми.
18 Липня, 2023 р., 21:19
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що згідно пункту 121 Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок), неприбуткова організація може звернутися до контролюючого органу із запитом про отримання витягу з Реєстру.
14 Липня, 2023 р., 13:26
 Українське законодавство гарантує внутрішньо переміщеним особам усі види правової допомоги від системи БПД: юридичні консультації, розʼяснення законодавства, допомогу в складенні непроцесуальних та процесуальних документів, представництво інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.
12 Липня, 2023 р., 17:52
Кілька фактів: піклування про ментальне здоров’я має бути на часі для кожного українця: за соціологічними опитуваннями понад 90% мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а понад 50% - перебувають у зоні ризику розвитку труднощів, пов’язаних із психічним здоров’ям. 40-50% громадян, за оцінками спеціалістів потребуватимуть психологічної допомоги та психосоціальної підтримки різного ступеня інтенсивності.
10 Липня, 2023 р., 10:19
Постраждалі від домашнього насильства мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, зокрема, на послуги адвоката чи юриста для представництва інтересів у суді.
07 Липня, 2023 р., 16:13
Насамперед проконсультуватися з юристом з конкретного правового питання або ж отримати розʼяснення законодавства чи фахову пораду щодо певних документів, які надали юристу на розгляд; допомогу в написанні скарг, заяв або інших непроцесуальних документів; за умови приналежності клієнта до визначених законодавством категорій осіб – і вторинну правову допомогу, тобто поміч у складанні процесуальних документів та представництво інтересів клієнта в суді.