Інформація для представників бізнесу агросектору Харківської області, які мають можливість отримати грантові кошти від міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета.

Дата: 05.07.2024 08:35
Кількість переглядів: 44

Ініціатива реалізується для допомоги у відновленні сільськогосподарської діяльності та подолання наслідків війни постраждалим місцевим родинам та тим, що вимушено перемістилися через війну, а також фермерам та бізнесам, що тісно пов’язані з сільським господарством. Програма в Харківській області втілюється спільно з сільськогосподарським кооперативом «Зерновий». Умови участі в програмі: офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства; інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги. Розмір власного внеску визначається індивідуально і залежить від фінансової спроможності учасника програми.