📣 ⚡️Оновлений графік відключень електроенергії у Малоданилівській громаді з 21 по 24 квітня.

Дата: 21.04.2024 10:55

Шановні громадяни! На території Малоданилівської громади вводиться погодинне відключення електроенергії з 21 по 24 квітня. Нижче наведено час та місця відключень:

Перша група
Час відключення: з 7:00 до 10:00.
Можливі оперативні перемикання: з 6:00 до 7:00.
Ймовірні відключення: з 10:00 до 11:00.
Населені пункти та вулиці першої групи:

сел. Мала Данилівка: в-д Мостовий, вул. Зелена (буд. 24, 28), вул. Лугова (буд. 1, 11, 12, 14, 16, 20, 3, 7, 9), вул. Мостова (буд. 19), вул. Олександрівська, вул. Світла, вул. Спортивна, вул. Флорінка.
с. Чайківка: вул. Березова, вул. Чайківка, вул. Спортивна.
с. Лісне: вул. Гагаріна, вул. Горького, вул. Добробутна, вул. Гоголя.
с. Черкаська Лозова: вул. Григорія Сковороди, вул. Зоряна, вул. Верховинна, б-р Спортивна.

Друга група
Час відключення: з 11:00 до 14:00.
Можливі оперативні перемикання: з 10:00 до 11:00 та з 14:00 до 15:00.
Населені пункти та вулиці другої групи:

сел. Мала Данилівка: пров. Парковий, вул. Зелена, пров. Тракторний (буд. 21-25), вул. ТП-298, вул. Клочківська, вул. Весняна, пров. Гагаріна, пров. Північний, вул. Молодіжна, вул. Лозівська, пров. Лозівський, вул. Миру, вул. Левченка, вул. Колесова, вул. Гагаріна, вул. Б. Хмельницького, вул. Весняна, вул. Гриценка, вул. Архітекторів, вул. Українська, пров. Гагаріна, пров. Північний.

Просимо з розумінням ставитися до можливих незручностей, спричинених відключеннями, і дякуємо за вашу терпимість. Ремонтні роботи тривають, енергетики роблять усе можливе для забезпечення стабільності енергосистеми.