20 Грудня, 2021 р., 13:00
Новий майданчик у селищі Мала Данилівка встановили в межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», який реалізується у межах загальнонаціональної програми «Здорова Україна».
17 Грудня, 2021 р., 10:29
Анонс святкових заходів у Малоданилівській громаді з 27 по 29 грудня 27.12 о 15:30 - сел. Лісне, сквер біля пам'ятника 28.12 о 15:00 - с.Черкаська Лозова, центр 29.12 о 15:00 - смт. Мала Данилівка сквер біля селищної ради Привітання від голови
17 Грудня, 2021 р., 10:23
18 грудня у Центрі чекають на кожного, хто хоче подарувати на День святого Миколая людині найдорожче – ЖИТТЯ. У Центрі до Дня відкритих дверей підготували святкову програму з ведучим, артистами на ходулях, мімами, ілюзіоністом, справжнім святим Миколаєм та подарунками.
17 Грудня, 2021 р., 10:22
185 з них – жителі Харківського району (172 – міста Харкова).
13 Грудня, 2021 р., 08:29
Президент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Сьогодні Уряд ухвалив постанову щодо програми «єПідтримка».
09 Грудня, 2021 р., 13:14
Ранні ознаки вживання наркотиків у підлітків
09 Грудня, 2021 р., 08:35
До новорічних свят команда Міністерства цифрової трансформації запускає комунікаційну кампанію «З Гідом все просто», що підтримана USAID.
06 Грудня, 2021 р., 09:25
Відвага та честь солдатів і офіцерів - справжня сила будь-якої армії, українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода та незалежність далеко не порожній звук.