Звіт за 2023 рік поліцейського офіцера громади Малоданилівської громади

Дата: 27.12.2023 19:37

Наказом Національної поліції України від 24.07.2019 № 740 на території Харківської області запроваджено пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади», який є новою моделлю взаємодії громади та поліції на місцях та націлений на створення безпечного середовища та налагодження довіри громади до поліції.

Територію Малоданилівської територіальної громади обслуговують 3 поліцейських, а саме:

1. Радченко Станіслав Олегович

2. Близнюк Олег Анатолійович

3. Задорожний Максим Миколайович

Нами підготовлено презентацію звіту про проведену роботу по створенню безпекового середовища на території громади протягом 2023 року

На сьогоднішній день поліцейські офіцери громади Малоданилівської об’єднаної територіальної громади обслуговують:

• Населених пунктів – 9;

• Населення – 13400, навантаження на поліцейського складає – 4450.

Площа територіальної громади складає  90км2.

Для швидкого реагування на повідомлення та звернення громадян кожний поліцейський Національною поліцією України забезпечений службовим автомобілем. У середньому за добу поліцейські виконуючі свої службові проїжджає 70-80км, за місяць близько  1600 км.

Протягом року поліцейськими було реалізовано 2 безпекових проєкта:

1. Чужі у селі

2. Безпечна громада

В межах даних проєктів було частково відновлено відеоспостереження в громаді, розмітку доріг загального користування, ініційовано відлов безпритульних тварин.

Нами проаналізовано, що з початку реалізації проєкту на території громади мешканці більше стали довіряти поліцейським офіцерам громади, у зв’язку з чим для вирішення проблемних питань звертаються до нас. Ми намагаємося максимально, в межах компетенції, надати допомогу населенню по вирішенню проблем, що їх турбують, тому з метою надання якісних поліцейських послуг, відреаговано на кожне звернення до поліції, а також в зв’язку з військовим станом на території України поліцейськими офіцерами вживалися наступні заходи:

1. Співпраця з адміністрацією громади з метою залучення організацій з надання гуманітарної допомоги для забезпечення потреб мешканців громади у продуктах харчування предметах першої необхідності.

2. Здійснення комунікації з благодійними фондами з метою допомоги вирішення соціально-побутових проблем мешканців громади

3. Здійснення комунікації з іншими державними службами з метою забезпечення ліквідації наслідків ворожих обстрілів

4. Здійснення укріплення авторитету та пристиджу поліцейського громади, у дитячому середовищі, та довіри населення.

5. Проведення зустрічей та онлайн заняття з учнями школи на території громади з метою доведення інформації стосовно мінної безпеки.

6. Патрулювання території громади з метою недопущення правопорушень, мародерства та виявлення диверсійних груп окупантів.

7. Розгляд та прийняття рішень за зверненнями і скаргами громадян, так за 12 місяців поточного року було розглянуто 694 матеріалів за зверненнями громадян з різних питань.

Поліцейськими офіцерами громади з метою підтримки публічної безпеки на території територіальної громади вживаються заходи профілактики підоблікового елементу та адміністративного реагування до громадян, які вчиняють правопорушення.

У сфері запобігання та протидії домашньому насильству

1. Перевірено осіб, що вчиняють домашнє насильство – 5

2. Винесено термінових заборонних приписів стосовно кривдників - 1

3. Кривдників взято на облік - 5

4. Складено адміністративних протоколів за порушення ст. 173-2 КУпАП

«Вчинення домашнього насильства»  - 7

У сфері охорони та захисту прав дітей

1. Здійснювалось відвідування сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах спільно зі службою у справах дітей Малоданилівської селищної ради.

2. Здійснювалась співпраця зі службою у справах дітей Малоданилівської селищної ради та інспекторами ювенальної превенції щодо виявлення правопорушень передбачених ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей»

У сфері благоустрою населених пунктів Малоданилівської селищної ради

1. ст. 152 КУпАП порушення правил благоустрою населених пунктів – 16

2. ст. 154 КУпАП порушення правил тримання собак 3

У сфері публічного порядку

1. ст. 173 КУпАП дрібне хуліганство 11

2. ст. 176 КУпАП виготовлення та зберігання самогону 1

3. ст. 178 КУпАП розпивання спиртних напоїв у громадських місцях 14

4. ст. 183 КУпАП хибний виклик спецслужб 4

У сфері незаконного обігу наркотичних речовин

1. ст. 44 КУпАП незаконне зберігання наркотичних речовин 1

У сфері безпеки дорожнього руху

1. ст. 121 КУпАП порушення водієм правил керування транспортом 1

2. ст. 1213 КУпАП порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків 1

3. ст. 125 КУпАП інші порушення правил дорожнього руху 1

У сфері захисту довкілля та природних ресурсів

Незаконна порубка, перевезення або зберігання, збут лісу, проведення профілактики на водоймах під час нересту з метою виявлення вилову риби браконьєрським шляхом.

КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

За 12 місяців поточного року поліцейськими Малоданилівської громади громади було виявлено та задокументовано 11 кримінальних правопорушень, з них:

1. Умисне спричинення тілесних ушкоджень 8

2. Крадіжка – 2

3. Кримінальні правопорушення проти правосуддя 1

Дякуємо за довіру служити вашій громаді, лише разом ми зробимо громаду безпечною!

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!