Спалюєш сміття і суху траву? Будь готовий сплатити штраф!

Дата: 13.03.2024 10:16

Останнім часом спостерігається вражаюче підвищення показника кількості пожеж в природних екосистемах Харківщини. Не зважаючи на численні застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сміття та сухої рослинності при впорядкуванні власних домогосподарств, населення продовжує нехтувати заходами безпеки, що часто призводить до виникнення пожеж на відкритих територіях.

Задля попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях, рятувальники Харківщини посилюють роз'яснювальну роботу з громадянами. Зокрема, вони проводять профілактичні рейди, під час яких закликають населення не провокувати подібні пожежі.

Проте не всі люди розуміють доводів надзвичайників… Сьогодні під час одного з рейдів у с. Новоселівка Нововодолазької територіальної громади було виявлено 29-тирічного палія. Чоловік демонстративно спалював сміття і не вбачав у цьому чогось протизаконного. Тепер він змушений буде сплатити законний штраф і збідніє на 3060 грн.

Вкотре закликаємо громадян – не провокуйте пожежі в екосистемах!

Головне управління ДСНС України у Харківській області