Шановні мешканці Малоданилівської територіальної громади!

Дата: 26.10.2021 16:32

Представляємо Вашій увазі проект Концепції інтегрованого розвитку, що передбачено п.2 «Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації та інвестиційних проектів щодо сталого розвитку території Малоданилівської селищної територіальної громади Харківського району Харківської області на 2021-2023 роки».

Концепція інтегрованого розвитку території територіальної громади - документ стратегічного планування, який може розроблятися на замовлення органу місцевого самоврядування із залученням місцевих мешканців, суб’єктів господарювання, що зареєстровані та/або здійснюють господарську діяльність на території відповідної територіальної громади або мають намір здійснювати таку діяльність у межах відповідної території, і визначає довгострокові, міждисциплінарні, просторові та соціально-економічні пріоритети розвитку території, є вихідними даними для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні на принципах сталого розвитку з метою підвищення якості життя, доступності та рівності можливостей, сприяння розвитку соціальних суспільних відносин та ділової активності, оптимізації адміністративної діяльності, відповідає державним і регіональним програмам розвитку та затверджується відповідним органом місцевого самоврядування.

З метою погодження усіх питань та урахування громадських інтересів, просимо, Вас, шановні мешканці громади, переглянути проект Концепції:

проект «Концепція інтегрованого просторового розвитку Малоданилівської територіальної громади Харківської області» (додаток)

Зауваження та пропозиції щодо проекту Концепції Ви можете надсилати на поштову адресу Малоданилівської селищної ради або на електронну пошту відділу містобудування, архітектури та держархбудконтролю:

• Поштова адреса: 62341,  Харківська обл.,  Харківський  район,  смт Мала  Данилівка,  вул. Ювілейна, буд 5
  • Електронна пошта: arh.mdanilovka@gmail.com
  • Телефон для довідок: (05763) 5-74-02
  • Термін прийому пропозицій та зауважень: до 15 листопада 2021р.

Схема місць концентрації ДТП та аварійно небезпечних ділянок (смт Мала Данилівка, с. Чайківка, с. Караван, с. Лужок)