Дата: 30.08.2021 11:49

Інформація для осіб з інвалідністю

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» оголошує набір на навчання за програмою «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг - професія успішного майбутнього», яка реалізується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України. У рамках даної програми у навчання можуть взяти участь особи з інвалідністю та/або члени сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду. Участь у пpoгpaмі є безкоштовною, початок навчання 01 вересня 2021 року. Тривалість курсу: 4 місяці, 135 годин (по 2 уроки на тиждень).

Для навчання необхідно: комп’ютер, ноутбук або планшет та доступ до мережі Інтернет. Програмою курсу передбачені домашні завдання, спрямовані на закріплення отриманих знань. Домашні роботи будуть перевірятися кураторами програми. Після закінчення навчання учасники програми отримають сертифікат про проходження курсу.

Для участі в програмі необхідно направити електронний лист на пошту vgoi.psi@gmail.com, вказавши тему листа: «Онлайн-курс. Копірайтинг», а в самому листі вказати:

- ПІБ (прізвище, ім'я, по батькові);

- вік;

- номер мобільного телефону;

- адреса електронної пошти;

- статус: людина з інвалідністю або член сім'ї, у складі якої є людина з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

Контактна особа з боку організації: 050 810 32 45, Катерина.