КЗ «Малоданилівська дитяча музична школа ім. Гната Хоткевича» Малоданилівської селищної ради Харківської області

Адреса: вул. Партизанська, 22, смт Мала Данилівка, Дергачівський район,Харківська область, Україна

Рік заснування:       1976 р.

Директор школи:   Олешко Лариса Володимирівна – заслужений працівник     культури України. Має педагогічний стаж 50 років, заклад очолює з 1999 року.

Контингент школи:   У КЗ «Малоданилівська Дмш імені Гната Хоткевича навчається 105 учнів, з них в класі фортепіано - 23 учня, в класі народних інструментів - 23 учня, в класі духових інструментів - 15 учнів, в класі скрипки - 11 учнів, в класі образотворчого мистецтва - 21 учень, в класі естрадного співу - 12 учнів. Випускників 2019-2020 навчального року – 15.

Мова навчання: українська.