Відновлення роботи послуги з оновлення військово-облікових даних

Дата: 10.07.2024 16:11

Шановні громадяни!

Раді повідомити, що технічні складнощі в роботі Єдиного електронного реєстру військовозобов'язаних по всій Україні успішно усунуті. Малоданилівський ЦНАП відновлює надання послуги з оновлення даних.

Запрошуємо вас звертатися до нашого ЦНАП для актуалізації своїх даних. Ви також можете зареєструватися через електронну чергу за цим посиланням: services.mdanylivka-otg.gov.ua (https://services.mdanylivka-otg.gov.ua/_layouts/GeneralInfo/pgsNewQueue.aspx).

Слідкуйте за нашими новинами на офіційному сайті та сторінках у соціальних мережах.

Дякуємо за терпіння та розуміння.

З повагою,
Малоданилівський ЦНАП