Дата: 28.06.2024 15:52

Повідомлення

Порядок відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на території Малоданилівської територіальної громади (далі - Порядок) направлений на вирішення головної проблеми, а саме відсутністі на державному рівні механізму обліку перевезених пільгових категорій громадян та проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
Електронна адреса Малоданилівської селищної ради для зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта рішення сесії Малоданилівської селищної ради Харківського району Харківської області «Про порядок відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на території Малоданилівської територіальної громади»: e-mail - mdanilovkasovet@ukr.net

Даний проект регуляторного акту оприлюднено проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу  на офіційному сайті                         mdanylivka-otg.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту фізичні та юридичні особами, їх об’єднання можуть направляти на електронну пошту Малоданилівської селищної ради e-mail - mdanilovkasovet@ukr.net
Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції,  до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.