Дата: 21.06.2024 13:57

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил користування громадським пасажирським транспортом (автобусом) на території Малоданилівської селищної територіальної громади»  та аналізу його регуляторного впливу.

Проект спрямований навизначення порядок проїзду і його оплати, права та обов’язки пасажирів, а також взаємовідносини перевізників і пасажирів під час надання транспортних послуг враховуючи особливості транспортної інфраструктури, згідно Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176.

Даний проект регуляторного акту оприлюднено проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу  на офіційному сайті                         mdanylivka-otg.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту фізичні та юридичні особами, їх об’єднання можуть направляти на електронну пошту Малоданилівської селищної ради e-mail - mdanilovkasovet@ukr.net

Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції,  до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.