Оздоровлення дітей: Малоданилівська громада отримала підтримку від БФ "СОС Дитячі містечка"

Дата: 19.06.2024 14:59
Кількість переглядів: 108

За сприяння БФ «СОС Дитячі містечка» Україна є можливість направити групу дітей з нашої громади на оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Радість» (с. Яблуниця Івано-Франківської області).

На оздоровлення з 01.07.2024 (орієнтовно до 30.07.2024) направляються здатні до самообслуговування діти 7-17 років таких категорій:

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
•  діти, один із батьків яких загинув (пропав без вісти) або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, проведення бойових дій чи збройних конфліктів;
•  діти осіб, визнаних учасниками бойових дій;
•  діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, з територіальних громад, в яких була проведена обов’язкова евакуація.

Проїзд та перебування на оздоровленні за рахунок організаторів.

Перелік необхідних документів:

1. Для організаторів (у сканованому вигляді окремо на кожну дитину файлом PDF або архівом):
- свідоцтво про народження дитини (ID картка);
- паспорт одного із батьків/офіційного представника (1 та 2 сторінка,
сторінка реєстрації, за наявності);
- документ(и), що підтверджує статус дитини.
- згода на обробку персональних даних (за формою, що додається).
2. Для табору:
- медична довідка за формою № 079/0 (оформлюється за 3-4 дні до дати заїзду у табір);
- довідка про щеплення (додаток до форми № 079/0);
- довідка про епідеміологічне оточення (додаток до форми № 079/0).
3. Для проїзду – свідоцтво про народження дитини/ID картка (оригінал або нотаріально завірено копія).

Інформацію щодо дітей, бажаючих отримати послуги оздоровлення, надати до Відділу освіти, культури та спорту Малоданилівської селищної ради до 13:00 20.06.2024