Оновлення військово-облікових даних у ЦНАПі Малої Данилівки

Дата: 17.06.2024 09:35

18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Військовозобов’язані повинні впродовж 60 днів оновити свої військово-облікові дані. Це можна зробити у ТЦК, ЦНАПах та через мобільний застосунок «Резерв+».

Які дані потрібно оновлювати:

• фактичну адресу проживання,
  • мобільний номер телефону чи адресу електронної пошти.

Один із способів оновити дані — через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) смт Мала Данилівка. Ця послуга у ЦНАП працює в порядку «живої черги» або через онлайн запис.

Документи, які потрібно мати з собою:

• паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код (РНОКПП).

При поданні даних потрібно назвати код підтвердження, що надійде за вказаною електронною адресою чи контактним номером телефону.

Результатом буде витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов`язаних та резервістів.

Оновити дані також можна самостійно через застосунок «Резерв+». Для операційної системи IOS можна завантажити додаток ТУТ, а для Android ТУТ.

Через ЦНАП Малої Данилівки можна оновити дані незалежно від адреси проживання та реєстрації.

Адреса ЦНАПу: смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5.

Посилання для онлайн запису: services.mdanylivka-otg.gov.ua