З Днем Служби безпеки України!

Дата: 25.03.2024 10:24

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

Захист національних інтересів, територіальної цілісності та державного суверенітету України є пріоритетними завданнями. Ваша відповідальна служба безпосередньо спрямована на боротьбу з економічною злочинністю, корупцією, запобігання тероризму та іншим глобальним негативним явищам.

Під час воєнної агресії росії роль Служби безпеки лише зростає, адже вона є одним з органів, на які покладено обов’язок щодо захисту держави і громадян. За нинішніх обставин від працівників СБУ суспільство очікує високого професіоналізму, ефективних методів роботи та злагоджених дій в умовах підвищеної складності.

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я і довголіття, подальших професійних успіхів, адже від цього залежать життя та безпека кожного громадянина України! Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

Селищний голова Олександр ГОЛОЛОБОВ