Оголошення! Попередження про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації ялинок

Дата: 15.12.2023 16:15

На виконання вимог Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища» враховуючи лист Державної екологічної інспекції у Харківської області щодо виконання п 1.2. Доручення  т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції України  І. ЗУБОВИЧА  від 22.11.2023 № 1742 «Про посилення державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період» повідомляємо про необхідність неухильного дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо збереження хвойних насаджень.

Зокрема, лісокористувачам, власникам торговельних майданчиків, власникам хвойних розплідників необхідно вживати відповідні заходи реагування щодо попередження незаконних дій під час купівлі-продажу новорічних ялинок.

Також повідомляємо, що підприємці які здійснюють продаж новорічних ялинок на території Малоданилівської селищної ради, повинні мати при собі накладну з лісництва, дозвіл (рішення виконавчого комітету) на торгівлю новорічними ялинками.

Нагадуємо про те, що у випадку виявлення порушень винні особи притягатимуться до відповідальності згідно вимог чинного законодавства.

Шановні мешканці Малоданилівської територіальної громади пам’ятаємо про необхідність збереження довкілля!