Підготовлено проект рішення "Про бюджет Малоданилівської селищної територіальної громади на 2024 рік"

Дата: 12.12.2023 20:05
Кількість переглядів: 166

Керуючись Бюджетним кодексом України, відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26, статей 59 та 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Закон України «Про Державний бюджет України на 2023 рік», Малоданилівська селищна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Визначити на 2024 рік:

доходи  бюджету селищної територіальної громади у сумі 93 395 500 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету93 388 700 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету  6 800 гривень згідно з додатком №1 до цього рішення;

видатки бюджету селищної територіальної громади у сумі 93 395 500 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету  93 388 700 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету  6 800 гривень згідно з додатком №3 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів бюджету селищної територіальної громади у розмірі 250000 гривень, що становить 0,3 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд бюджету селищної територіальної громади у розмірі 186 774 гривень, що становить 0,2 відсотки видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів  бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком № 3 до цього рішення. 

 

3. Затвердити на 2024 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 5 до цього рішення.

4. Затвердити на 2024 рік розподіл витрат  бюджету селищної територіальної громади на реалізацію місцевих програм у сумі  22 640 950 гривні згідно з 7 до цього рішення.

5. Установити, що у загальному фонді  бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік:

1)  до доходів загального фонду бюджету селищної територіальної громади належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 97, 101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69-1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України).

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду  бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 691, 71  Бюджетного кодексу України.

7. Визначити на 2024 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками бюджету селищної територіальної громади видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

8. Відповідно до пункту 8 статті 16 Бюджетного кодексу України та статті 65, пункту 2 статті 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» надати фінансовому відділу Малоданилівської селищної ради право у межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету територіальної громади на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

9. Відповідно до статті 43 та пункту 1 статті 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу Малоданилівської селищної ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. Головним розпорядникам коштів бюджету селищної територіальної громади на виконання норм Бюджетного кодексу України :

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечити доступності інформації про бюджет у спосіб та термін, визначені бюджетним законодавством;

оприлюднювати паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, інші енергоносії, комунальні послуги та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом відповідних послуг у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі.

11. Керуючись частинами 7,8 статті 23 Бюджетного кодексу України у процесі виконання бюджету селищної територіальної громади:

1) у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) здійснюються за рішенням виконавчого комітету Малоданилівської селищної ради, погодженим з постійною комісією селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;

2) у межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету фінансовий відділ Малоданилівської селищної ради за обгрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

12. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2024 року.

13. Додатки 1, 3, 5, 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

14. Секретарю Малоданилівської селищеної ради (Михайловській Д.С. ) опублікувати дане рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України на офіційному  вебсайті Малоданилівської селищної ради за адресою: https://mdanylivka-otg.gov.ua/.

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію Малоданилівської селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Дуднік В.М.). 

Фото без опису
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь