РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛІЗАЦІЇ МІНІПРОЄКТУ "ЕФЕКТИВНА МЕДИЦИНА В ГРОМАДІ" У 2023 РОЦІ

Дата: 30.11.2023 16:19

На початку року Малоданилівська селищна територіальна громада прийняла участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2023 році та отримала перемогу.

Реалізація проєкту завершена. В результаті його виконання було придбано комп’ютерну техніку, медичне обладнання, меблі для амбулаторії села Черкаська Лозова КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Малоданилівської селищної ради.

Після руйнувань, спричинених бойовими діямичерез збройну агресію російської федерації, Черкаськолозівська амбулаторія, після завершення відновлювальних робіт, починає працювати в звичних та покращених умовах.

Завдячуючи новим надбанням за мініпроєктом, створюються належні умови для мешканців громади та ВПО на безкоштовну висококваліфіковану медичну допомогу, забезпечено медичних працівників КНП “ЦПМСД” с. Черкаська Лозова необхідними інструментами праці, створено умови для профілактики та лікування різних захворювань. Всі ці фактори надають змогу підвищити якість надання медичних послуг населенню Малоданилівської ТГ на первинному рівні.