Громади Харківщини долучаються до участі в експериментальному проєкті "Помічник ветерана".

Дата: 24.10.2023 12:49

Цей проєкт ініційований Міністерством у справах ветеранів України та передбачає створення у громадах Сервісних офісів у справах ветеранів. Там працюватимуть помічники ветеранів, які в координації з усіма державними та недержавними інституціями допомагатимуть демобілізованим військовим та членам їхніх родин переходити до цивільного життя.

Для участі в пілотному проєкті в нашій області обрано 8 громад: Богодухівська, Валківська, Балаклійська, Красноградська, Лозівська, Харківська, Чугуївська та Пісочинська.

В рамках проєкту буде здійснюватися індивідуальний супровід ветерана за принципом "рівний-рівному". Тобто, помічниками будуть, насамперед, власне ветерани, члени їхніх родин чи родин загиблих воїнів.

Усі захисники України потребують нашої максимальної підтримки. Тож в найближчому майбутньому дію проєкту буде поширено на усі громади області.