На фронті героїчно загинув мешканець Малоданилівської громади

Дата: 17.10.2023 10:14

Малоданилівську громаду вкотре сколихнула сумна звістка з фронту, знову наша громада у скорботі!

У жорстоких боях за Україну, мир та свободу, до останнього борючись за рідну землю, під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Андріївка Бахмутського району Донецької області героїчно загинув наш земляк, житель с. Черкаська Лозова – Волненко Віталій Віталійович, 1997 року народження.
Віталій добровольцем боронив нашу країну з перших днів повномасштабного вторгнення. Брав участь у звільненні Харківської та Луганської областей. Він був високоморальним та професійним прикладом для своїх побратимів, вирізнявся особливою рішучістю та силою волі!
Його душа ввійшла у вічність 10 жовтня. Щиро співчуваємо родині та близьким Віталія Волненка! Вічна та світла пам’ять захисникові, адже Герої не вмирають, допоки пам'ять про них живе в наших серцях!

Прощання відбудеться 17.10.2023 о 12:00 на Кладовищі 18 (проспект Юрія Гагаріна, Харків, Харківська область)