Інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

Дата: 27.09.2023 16:08

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.

Дергачівське управління Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості долучається до проведення інформаційної кампанії  з інформування ВПО щодо вільних робочих місць, реалізації активних програм сприяння зайнятості населення, а також поглиблення співпраці з роботодавцями, щодо підвищення рівня мотивації у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб.

Служба зайнятості надає переселенцям широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їх можливостей, інтересів та професійного досвіду, зокрема:

- індивідуальне планування працевлаштування;

- пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні;

- професійне навчання та надання ваучерів:

надання грантів для створення або розвитку власної справи:

Сьогодні служба зайнятості готова оперативно забезпечити внутрішньо переміщених осіб усіма необхідними послугами за допомогою соціальних мереж та електронних засобів комунікацій.

Наразі функціонує телеграм-канал підтримки Харківської обласної служби зайнятості http://t.meKharkivOCZ , де можна отримати будь-яку консультацію фахівців щодо послуг служби зайнятості.

https://www.facebook.com/Kharkiv.region.zaynyatist - сторінка Харківського обласного центру зайнятості з корисною інформацією.

Також, для отримання консультацій Ви можете звернутись безпосередньо до Дергачівського управління Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою:

м. Дергачі, вул. 1 Травня 8-А (2 поверх).