Вітаємо з Днем народження голову Малоданилівської селищної ради Олександра Олександровича ГОЛОЛОБОВА!

Дата: 22.08.2023 08:43

Сердечно бажаємо шановному імениннику міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай у задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – добре й сонячно від людської вдячності.

З пошаною, депутатський корпус та виконавчий комітет Малоданилівської селищної ради

Шановний Олександр Олександрович!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.

Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні й свята наповняться радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких.

Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів і сподівань!

Щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

З повагою, колектив Малоданилівської селищної ради