ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації на місцевому рівні

Дата: 19.06.2023 16:34

Малоданилівська селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань у рамках процедури громадського обговорення містобудівної документації на місцевому рівні

«Детального плану території для визначення можливості використання земельних ділянок для організації безпечного під’їзду до існуючих житлових кварталів (зокрема для автомашин швидкої допомоги, протипожежної та рятувальної спец. техніки) та зміни цільового призначення земель на території Малоданилівської селищної ради Харківського району Харківської області.

Ознайомлення з матеріалами проекту містобудівної документації можна за адресою: 62341, Харківська обл.,Харківський р-н, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, буд. 5, в період з 19.06.2023 року по 18.07.2023 року.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за поштовою адресою: 62341, Харківська обл., Харківський р-н, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, буд. 5, та за електронною адресою mdanilovkasovet@ukr.net до 18.07.2023р. включно.

Громадські слухання щодо проєктів містобудівної документації відбудуться 28.06.2023 року о 10:00 год.

Відповідно до п. 20 Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні Затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. №555, даний захід відбудеться в режимі відеоконференції за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/87097541643?pwd=V0dXN1duY0JvMGlCVVlWZ1BOdXYwQT09

Архітектура Мала Данилівка приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: Громадські слухання щодо проєктів містобудівної документації

Время: 28 червня 2023 10:00 AM Киев

Подключиться к конференции Zoom