Розпорядження про закінчення опалювального періоду 2022-2023 року

Дата: 04.04.2023 10:27

Відповідно до Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеве самоврядування», Указу Президента України від 24 лютого 2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ, розпорядження Харківської обласної військової адміністрації від 28 березня 2023 року № 121В «Про закінчення опалювального періоду», пункту 8 Правил надання послуг з постачання теплової енергії, затверджених постановою кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830, враховуючи підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до 8°С та вище, керуючись ст. ст. 42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

1.Закінчити опалювальний період з 28 березня 2023 року - у навчальних, медичних, дитячих та закладах соціально-культурного призначення які споживають природний газ у зв’язку з закінченням строку дії укладеного договору на постачання природного газу між Малоданилівською селищної радою та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

2.Закінчити опалювальний період з 01.04.2023 з урахуванням кліматичних умов та уразі коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становитиме 8°С та вище у навчальних, медичних, дитячих та закладах соціально-культурного призначення у тому числі споживачам які обладнані індивідуальними опалювальними приладами.

3.Відділу ЖКГ благоустрою та розвитку територій Малоданилівської селищної ради здійснити заходи щодо оприлюднення розпорядження на сайті селищної ради.

4.Відповідальний за виконання розпорядження у навчальних, дитячих закладах освіти та культури — заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Малоданилівської селищної ради Олександр ПЕРЕВЕРЗЄВ; відповідальний за виконання розпорядження в медичних, закладах соціального призначення та адміністративних будівлях - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Малоданилівської селищної ради - Анатолій СТЕЦ.5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Олександр Гололобов