Організація суспільно-корисних робіт під час дії воєнного стану

Дата: 15.03.2023 12:41

Рішення про впровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт ухвалює військове командування самостійно або із залученням місцевої влади/органів місцевого самоврядування або військових адміністрацій (п. 4 Порядку № 753). Цим же рішенням визначаються види робіт та перелік об’єктів, на яких вони будуть проводитись, визначається джерело їх фінансування та кількість осіб, які будуть них залучені.

До суспільно корисних робіт можуть залучатися працездатні особи, у тому числі ті, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров'я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану, а також зареєстровані безробітні.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Дергачівської районної філії ХОЦЗ за адресою:. М. Дергачі, вул. 1 Травня, 8А або за тел. 0997610997