Оголошення на сайт селищної ради щодо економії споживання електричної енергії

Дата: 16.11.2022 11:14

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому  близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.

Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих не економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, а кожним домогосподарством.

Тому, з метою зниження навантаження не електромережі та економії електроенергії селищна рада закликає кожного власника домогосподарства, квартири в багатоквартирному будинку, а також керівників ОСББ на території нашої громади відповідально поставитися до питання зменшення використання електроенергії в своїх помешканнях.

При цьому звернути увагу на можливості такої економії для багатоквартирних будинків  так для кожного домогосподарства:

- встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, та в рази економніше ніж лампи розжарювання;

- встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини;

- самостійне зниження споживання електроенергії в години максимум навантаження (в період з 8.00 до 11.00 та з 17.00 до 22.00)