Привітання селищного голови з Днем вчителя!!!

Дата: 02.10.2022 11:19

Вчитель — горде звання, яке за життя несуть лише найзаслуженіші та найгідніші! Нехай учительські нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними. Нехай учні будуть старанними – такими, якими можна пишатися. А в сім'ї нехай запанують щастя та затишок. Здоров'я, любові, достатку та всіх життєвих благ!
Життя розділилося на до та після. І навіть у такий нелегкий час, коли до нашої країни прийшла війна, Ви продовжуєте працювати заради майбутнього наших дітей.

Хочу, щоб якнайшвидше всі ми повернулися додому і класи були наповнені дитячим сміхом.
Бажаю з ентузіазмом виконувати свою роботу, пишатися обраною професією, не забувати, що вчитель – це покликання, місія, надбання. Радуйте та бережіть себе! Вітаю із Днем вчителя!

Олександр Гололобов