"Мій кращий друг - дорожній рух"

Дата: 22.11.2021 08:46

З 15 по 21 листопада 2021 року в Україні було проведено 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

В Черкаськолозівському ліцею протягом тижня було проведено ряд заходів: - виставка малюнків "Мій кращий друг - дорожній рух"; - в бібліотеці оформлена тематична виставка; - учні 1-4 класів переглянули мультсеріал "Блимчик Непосидюк із клана Сурикатів"; Учні 9-11 класів створили соціальні відеоролики з правил дорожнього руху.

Найбільш захоплюючим було проведення квесту "Кращий знавець правил дорожнього руху" для учнів 3-4 класів. Дітки змагались на станціях "Загадкова", "Поетична", "Дорожні знаки" та інших. В запеклій боротьбі перемогла команда 4 класу "Зебра". Маємо надію, що гарне знання та дотримання правил дорожнього руху стануть дітям у пригоді в подальшому житті та убезпечать від потрапляння у ДТП.