Понад 100 відповідей на запитання про вакцинацію – в одному збірнику

Дата: 09.11.2021 16:37

Міністерство охорони здоров’я рекомендує ознайомитися зі збірником «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19», який підготували для медичних працівників та пацієнтів.

У збірнику, зокрема, пояснюється, як записатися на щеплення проти COVID-19, які типи вакцин існують і чим відрізняються, яка ефективність і безпечність щеплень, як поводитися між прийомом першої та наступної дози вакцини та ще багато іншого.

Скачати збірник можна за посиланням.

Довідка. Проєкт «Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» реалізується ГО «Батьки за вакцинацію» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програм «Соціальний капітал» і «Громадське здоров’я», україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», проєкту «Надання підтримки Україні в розвитку сучасної системи громадського здоров’я», що фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом під керівництвом GFA Consulting Group GmbH та THL, за участі Кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».