МОН рекомендує ввести дистанційне навчання в закладах передвищої, вищої, післядипломної освіти

Дата: 22.10.2021 15:02

Дистанційне навчання пропонується запровадити з 25 жовтня до 15 листопада, повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

За словами міністра, відповідне рішення було прийнято через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, а також з урахуванням консультацій Міністерства охорони здоров’я України.

Рекомендація стосується закладів фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління.

«Закликаю всіх освітян, здобувачів освіти та їхніх батьків ставитись до ситуації з поширенням COVID-19 вкрай відповідально. Вакцинуватися, тобто захистити себе від високих ризиків захворювання, сьогодні може кожен!», – наголосив Сергій Шкарлет.

Він також зазначив, що навчання у школах з наступного тижня буде організовано з урахуванням епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні.