Малоданилівська селищна рада Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Дата: 05.10.2021 15:58

- головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Малоданилівської селищної ради;

Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади:

• Головного спеціаліста відділу соціального захисту населення  Малоданилівської селищної ради;

приймати заяви від громадян України, які не досягли пенсійного віку, мають вищу освіту відповідного професійного спрямуванням за рівнем магістра,  спеціаліста.  Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 2 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією. Досконало володіють державною мовою та основами діловодства.

Конкурсній комісії приймати заяви та відповідні документи від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі та провести конкурс на заміщення вакантних посад:

відповідно до чинного законодавства України.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня виходу оголошення.

За додатковою інформацією звертатися до Малоданилівської селищної ради за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт. Мала Данилівка, вул. Ювілейна, буд.5. Контактний тел.: 57-4-57.

Селищний голова            підписано              Олександр ГОЛОЛОБОВ