Набір на освітню програму Train the Trainers 2.0.

Дата: 02.09.2021 12:08

З 25 серпня по 19 вересня 2021 року, Установа у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії проводять набір на освітню програму Train the Trainers 2.0. З детальним описом Програми, умовами участі та термінами реалізації Ви можете ознайомитися за посиланням: https://export.gov.ua/education/177-train_the_trainers_20

Це інтенсивна освітня програма, що дозволить отримати необхідний обсяг знань та досвіду для створення власної консалтингової компанії чи старту індивідуальної консалтингової діяльності в сфері експорту. Рівень тренерів, отриманих знань та інтенсивність навчання дають змогу прирівнювати програму до рівня “Masters” degree в кращих європейських університетах.

Програма передбачає:

• 7 освітніх модулів, що прокачають Ваші навички в експортній та консультаційній діяльності;
  • 14 онлайн сесій з менторами та експертами програми з індивідуальними консультаціями для кожної команди;
  • 7 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Британії, Німеччини та Фінляндії, де Ви отримаєте максимум у інтерактивному форматі;
  • 7 компаній-клієнтів: виконання командами домашнього завдання відбуватиметься на базі малих та середніх підприємств 7 різних секторів, що дозволить учасникам отримати інструментарний досвід, а підприємству інтенсифікувати свою експортну діяльність ;
  • доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання та розміщуються відео-лекції та інформаційні матеріали;
  • міжнародний сертифікат за результатами навчання та успішного проходження курсу;
  • бонуси та подарунки командам-переможцям, що визначатимуться після кожного модулю;
  • нетворкінг у спільноті  учасників, випускників та експертів навчальних програм - Export Education Community.

До навчання запрошуються приватні консультанти представники державних установ, регіональних адміністрацій, міських рад, агенцій розвитку, та особи, які працюють в сфері експорту і міжнародної торгівлі, та мають на меті допомагати українським підприємцям опановувати закордонні ринки та посилювати експортну спроможність.

Навчання проходитиме у форматі гейміфікації, продовж кожного модулю учасники

паралельно працюватимуть над навичками в експортній діяльності та навичками консалтингу. Один модуль Програми вивчається впродовж одного місяця та передбачає: 2-денний онлайн інтенсив з іноземними тренерами, лекційну складову, практичне завдання командам, яке виконуються на базі реальних компаній, менторські сесії та груповий зворотній зв’язок за результатами модулю.

Навчання на програмі Train the Trainers 2.0 відбуватиметься виключно англійською мовою. Учасник програми Train the Trainers 2.0 повинен передбачити орієнтовно 10 годин

на тиждень для проходження навчання та належного виконання домашніх завдань, а також участь у практичних семінарах в рамках Програми. По закінченню курсу учасники, які виконали всі завдання програми, отримають сертифікат міжнародного зразку від Інституту Маркетингу (Естонія).

До навчання на програмі запрошуються команди із 6 осіб та незалежні експерти. За результатами відбору буде сформовано 10 команд по 6 осіб (60 учасників) із 10 регіонів України.

Враховуючи вище сказане, звертаємось з проханням сприяти реалізації програми через розповсюдження інформації на доступних ресурсах та серед цільової аудиторії програми з метою залучення потенційних  учасників та донесення інформації до  представників бізнесових кіл (розміщення інформації на сайті, сторінці Фейсбук, розсилка по базі, запрошення представників бізнесу та інформування їх про реєстрацію на вище згадану Програму). Поновлюємо запевнення у високій повазі та сподіваємось на подальшу конструктивну співпрацю.

Контактною особою від Установи для подальшої комунікації призначено Пащукова Сергія, провідного фахівця відділу експортної освіти. Електронна адреса: spashchukov@epo.org.ua, мобільний телефон: 066-423-53-23.

Додаток: інформація для розміщення на 1 арк. в 1 прим.