Шановні мешканці Малоданилівської селищної територіальної громади!

Дата: 09.08.2021 08:26

Шановні мешканці Малоданилівської селищної територіальної громади!

Відповідно до Закону України 711-IX від 17.06.2020 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель» на теперішній час закінчується збір набору геопросторових даних, а також починається велика аналітична робота для формування Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

З метою погодження усіх питань та урахування громадських інтересів, просимо, Вас, шановні мешканці громади, взяти участь в опитуванні за посиланням:

Дуже вдячні Вам за допомогу!

Надіємось на подальшу співпрацю!