З Днем Будівельника!

Дата: 07.08.2021 22:02

8 серпня 2021року в Україні святкується

День БУДІВЕЛЬНИКА

Традиція відзначати своє професійне свято у будівельників, народилася ще з 1956-го року, коли цей день почали широко відзначати по всій країні.

День будівельника у багатьох державах, що стали незалежними, відзначається саме у другу неділю серпня. У деяких державах це професійне свято було додатково підтверджено відповідними указами та постановами. Так, наприклад, в Україні свято День будівельника було встановлено 22 липня 1993 Указом Президента України № 273/93 і та святкується щорічно у другу неділю серпня, а його офіційна назва, як і тоді звучить - "День Будівельника".

З розвитком нових технологій, робота будівельників стає все більш ефективніше, проте це все одно залишається одним з найбільш трудомістких занять. Всі знають, що хороші будівельники завжди високо цінувалися. Будь який керуючий фахівець скаже, що високий професіоналізм будівельника - це запорука високої якості виконаних будівельних робіт. З певністю можна сказати, що весь оточуючий нас простір - це результат роботи будівельників, вони завжди відчували в своїй роботі величезну відповідальність та незважаючи на різноманітні труднощі впевнено йшли до мети.

В цей день хочеться поздоровити всіх причетних до цієї шанованої професії, та особливо тих хто працює на території Малоданилівської територіальної громади, побажати фахового зростання та фінансової спроможності, нових об’єктів та їх вдалого введення в експлуатацію, миру та міцного здоров’я, тепла та затишку.

З повагою,

Селищний голова     Олександр ГОЛОЛОБОВ

Заступник голови з питань діяльності

виконавчих органів         Сергій КРАВЧЕНКО