Щиро вітаємо вас з 4-ю річницею утворення Малоданилівської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 12.07.2021 10:59

Шановні жителі Малоданилівської громади!

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди тут, хто своєю щоденною працею дбає про добробут нашого краю. Історія утворення громади є часточкою історії нашої держави, яку творять добрі, щирі, працьовиті люди своєю щоденною працею.
День громади – це свято, яке знаменує новий етап розвитку і час для аналізу попередніх досягнень. Попереду громаду чекає щасливе майбутнє.

Нехай життя кожного жителя буде веселим і щасливим, нехай діти дзвінко сміються, нехай молодь успішно навчається і браво працює, нехай кожен відчує себе потрібним і важливим. Нехай наша громада росте, розвивається і займає особливе місце в серцях її жителів.
Бажаємо кожній родині перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.