День архітектури України 2021!

Дата: 01.07.2021 14:53

Сьогодні день архітектури України — професійне свято, яке відзначають щорічно 1 липня.  Засновано це свято в 1995 році у відповідності до Указу Президента України.

В нашій громаді розпочато розроблення Концепції інтегрованого розвитку громади, що є першим кроком до розроблення новітнього виду містобудівної документації – Комплексного плану просторового розвитку Малоданилівської селищної територіальної громади.

Будемо раді отримати пропозиції (нове креативне бачення) від мешканців щодо розвитку територія громади (звертатись на електронну адресу відділу містобудування, архітектури та держархбудконтролю arh.mdanilovka@gmail.com)

В цей день хочеться привітати всіх людей, чия діяльність так чи інакше пов’язана з  архітектурною діяльністю. Нехай ваша творчість втілюється у найкращих проектах, що будуть радувати не одне покоління наших з Вами нащадків. Здоров’я Вам та усіляких успіхів!

Селищний голова                                                                                             Олександр Гололобов

Начальник відділу містобудування,

архітектури та держархбудконтролю                                                          Сергій Кравченко