Увага! Формування Робочої групи із розроблення Концепції інтегрованого розвитку.

Дата: 23.06.2021 11:14

На теперішній час ведеться формування Робочої групи із розроблення Концепції інтегрованого розвитку Малоданилівської селищної територіальної громади, що передбачено п.2 «Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації та інвестиційних проектів щодо сталого розвитку території Малоданилівської селищної територіальної громади Харківського району Харківської області на 2021-2023 роки».

З метою погодження усіх питань, які стосуються розробки та схвалення містобудівної та землевпорядної документації запрошуємо до Робочої групи креативних громадян, які готові працювати на благо суспільства Малоданилівської селищної територіальної громади Харківського району Харківської області.

Заяви на участь у Робочу групу приймаються на поштову адресу Малоданилівської селищної ради або на електронну пошту відділу містобудування, архітектури та держархбудконтролю.

• Поштова адреса: 62341,  Харківська обл.,  Харківський  район,  смт Мала  Данилівка,  вул. Ювілейна, буд 5;
  • Електронна адреса: arh.mdanilovka@gmail.com
  • Телефон для довідок: (05763) 5-74-02
  • Термін прийому заявок на участь: з 24.06.2021р. по 8.07.2021р.

Відповідальна особа за прийом заяв на участь у Робочу групу – Кравченко Сергій Григорович – начальник відділу містобудування, архітектури та держархбудконтролю.