КЗ «Малоданилівський ліцей»

КЗ «Черкаськолозівський ліцей»

- Заклад засновано 01.09.1937
- Директор ліцею Корінь Тетяна Олексіївна.  Заклад очолює з 1997 року.
- У ліцеї навчається 247 учнів, з них 1-4-х класів – 111 осіб, 5-9-х класів – 110 осіб, 10-11-х класів – 26 осіб. Випускників 9-х класів – 25 учнів. Випускників 11-х класів – 12 учнів.
- Мова навчання українська.
- Навчально-виховний процес здійснюється за профілем: українська філологія.
- Педагогічний колектив нараховує 22 педагога, з них 19 осіб мають повну вищу освіту, базову вищу – 1, та 2 вчителя – середню спеціальну. Кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» мають 3 осіб, кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» – 8, кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»– 2, кваліфікаційну категорію «спеціаліст» – 9. Звання «Старший вчитель» - 1 вчитель.
- Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (113 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій.
- У школі працює 3 гуртка: гурток з кікбоксінгу, гурток з тенісу та еколог -натуралістичний гурток Усього гуртковою роботою охоплено 50% від усієї кількості учнів ліцею.
- До послуг учнів 14 навчальних кабінети, 1 комп’ютерний клас (11 ПК),  спортивна зала, спортивні майданчики, штучне футбольне поле, їдальня. Ліцей має достатню матеріально-технічну базу. За сучасними вимогами обладнані всі навчальні кабінети. Бібліотечний фонд налічує 8503 примірників художньої та 3337навчальної літератури.
КОНТАКТИ:
Адреса: вул. Горького, 25А с. Черкаська Лозова, Дергачівський район,Харківська область,
Україна, 62340
e-mail: chklschool@mail.ru